Αρχική Το σχολείο μας Ανακοινώσεις Επιτυχία της μαθήτριας Άννας Αλμπάνη του ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-Χορήγηση υποτροφίας Benjamin Franklin!

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι η μαθήτρια του ΓΕΛ Νεάπολης  Κοζάνης Άννα Αλμπάνη, η οποία συμμετείχε στο διαγωνισμό για τη χορήγηση υποτροφίας BenjaminFranklin,είναι το ένα από τα δύο παιδιά που διακρίθηκε και κέρδισε υποτροφία όχι μόνο για το πολύ καλό γλωσσικό επίπεδο της Αγγλικής γλώσσας, αλλά και για τις επικοινωνιακές της δεξιότητες, τα προσόντα και τη συμμετοχή της σε ποικίλες ενδοσχολικές και εξωσχολικές δραστηριότητες.

Θερμά συγχαρητήρια στην Άννα που εκπροσώπησε επάξια το σχολείο και την περιοχή μας.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων

του ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ